Спеціалізована школа 196 долучилася до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Рух – це здорово”, провівши очно та дистанційно різноманітні заходи, які популяризують серед молодого покоління позитивне ставлення до рухливого способу життя, усвідомлення необхідності займатися спортом для формування здорової нації. Учні з радістю брали участь у руханках, змаганнях, розвагах.
Рух – це здорово!
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-рух.jpg)