З метою мінімізації негативних наслідків воєнних дій та психологічної підтримки здобувачів освіти 14 листопада у спеціалізованій школі №196 Київським міським центром сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), було проведено інтерактивну музично-танцювальну програму національно-патріотичного спрямування «Пес Патрон шукає друзів» для учнів 1-2 класів. Учасники дійства взяли участь у різноманітних активностях, порозважалися із аніматорами Патроном та Соніком, отримали подарунки та сувеніри від організатора заходу.
Війна принесла випробування у наше життя. Втім наш вибір – вистояти, перемогти й відродитися. Такі заходи надзвичайно важливі, адже допомагають дітям стабілізувати емоційний стан та вчать психологічний стійкості – умінню, яке дозволить пройти крізь усі випробування, залишаючись людьми світла, правди й любові.
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-01-03-728.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-01-09-311-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-01-17-148.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-01-36-876.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-01-52-609.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-02-38-965.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-02-52-347.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-14_19-03-02-566.jpg)