16 листопада до спеціалізованої школи №196 завітала команда ДСНС з «Мобільним класом безпеки».
Мобільний клас безпеки – спільний проєкт Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України, створений за ініціативи МВС та підтримки ЮНІСЕФ, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни.
Для учнів 6-х класів було організовано оглядову екскурсію пожежною та поліцейською машинами, а також проведено інтерактивний урок у спеціально обладнаному транспортному засобі, де розміщені різноманітні макети небезпечних предметів та наочні матеріали, за допомогою яких ювенальні поліцейські та рятувальники познайомили дітей з мінною та пожежною безпекою.
Діти були щиро вдячні за отримані знання, адже практичні навички з безпеки дорожнього руху, пожежної та мінної безпеки краще засвоюються під час живого спілкування з представниками рятувальних служб та поліцейськими.
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-17-811-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-17-410-2.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-18-302-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-18-529-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-18-784-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-18-940-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-19-088-1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-16_15-54-19-269-1.jpg)