21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи! Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, у яку вшановують мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та європейський вибір розвитку нашої країни.
Педагог-організатор Сергій Чудовський організував захід, щоб вшанувати це важливе національне свято. Йому допомагали учні 8-9 класів, які розповіли глядачам про події, пов’язані з цим днем.
Атмосфера була наповнена патріотизмом та гідністю, допомагаючи усім присутнім краще зрозуміти важливість цього свята для України.
Зараз триває війна добра і зла! Ми захищаємо світло і правда на нашому боці!
Слава Україні!
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__f998e423-af85-4a1b-b489-e42c26963f1b.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__f4b99559-81cd-4151-b74c-6c0b35636d6a.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__ec6cee1d-875d-4a30-866e-63f5db810302.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__cf9e3ef3-c185-4c08-bfff-5e88b96f101a.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__bb75bffc-5ad7-43c8-8b9f-1832fb4d5ab3.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__82393f92-c268-4f9e-bfc3-0cb8c0f1ce7e.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__6306f398-6870-49b7-a2b2-26fc411cd6b6.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__266c7914-fdff-406f-b116-9d342dc41535.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__84d49838-e80e-4020-b5f8-1c23f3c6c5d5.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__74e77783-0505-4301-b2e5-b38df65d33d0.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/AnyConv.com__3a6ad6b4-039d-4a6f-902c-7a5e218c49cc.jpg)