16 лютого 2024 р. у спеціалізованій школі 196 відбувся урочистий захід присвячений Дню Єднання. Учні школи Назар Супруненко 8-В, Олександра Діденко 8-А, Яна Вахтенко 8-А та Аріна Ганаза 8-А підготували та провели виступ присвячений 3-й річниці нового українського свята.
Цей День започатковано президентом України Володимиром Зеленським на передодні війни з московією. Саме наша українська єдність стримала ворога та дозволяє боротися і жити нашій країні. В День Єднання українці всього світу одягаються в національні кольори та масово виконують Гімн України.
Поки ми разом – ми непереможні!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/369adb2b-3a31-48e0-a888-66ba9ebea5e1.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/e0a78da7-f178-4341-8fb0-0d3bb96ae94b.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/f6a89038-decd-4003-a575-4640b4c6430d.jpg)