20 лютого 2024 р. у спеціалізованій школі 196 відзначили 10 річницю Героїв Небесної сотні.
Учениці школи: Марія Шишко 7-В, Анастасія Шендерук 7-В, Єлизавета Зозуля 7-А та Анна Бочкова 9-А провели вшанування пам’яті Українських Героїв. Були присутні 3, 5, 7 класи. Ведучі разом з вчителями згадали події 2014 року та звичайних людей, що стали Героями.
Їх було 107…. Зараз кожного дня нові сотні йдуть в небо за Україну!
Єднаймося задля нашої Перемоги!
Героям Слава!
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/02a60b6a-9521-446e-a84f-604d078e80c9.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/9e379a58-df59-4ad5-ac1d-a17942bc5df8.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/24f331c6-40f0-42c7-9a17-35b2bb4a062f.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/45c4fad3-3fb5-4c4c-8f74-8b40f91b933f.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/0ad192ff-92dd-4a14-b8c8-c7eb77ce218d.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/c03865a4-7fc1-47db-890c-b39090b2a29f.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/ec8b7228-a30f-46a7-bd27-47c1e90cbe93.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/ed3c4b78-d634-400c-a0f9-92ac2d2fcd48.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/eee3291a-bd9b-4ff8-b3d1-5c956a4c2b86.jpg)