У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів загальнонавчальних та спеціальних умінь, зокрема таких важливих, як уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. Це визначається насамперед тим, що науки про живу природу є основою пізнання навколишнього світу, розуміння законів живої природи, існування і виживання якого неможливе без збереження середовища існування. Засвоєння знань пов’язується зі здатністю учня свідомо використовувати їх у повсякденному житті.
3 15 по 19 квітня 2024 року в спеціалізованій школі № 196 було проведено тиждень педмайстерності вчителів хімії, біології, та основ здоров`я.
У рамках тижня було заплановано та проведено такі заходи:
- Круглий стіл на тему: «Генетичний моніторинг в людських спільнотах. Особливості генофонду людських спільнот та чинники, які впливають на їх формування»
- Практичне заняття з елементами тренінгу на тему: «Як плекати у собі резильєнтність та чому це важливо?»
- Майстер-клас: «Виділення ДНК із рослинних об`єктів»
- Гра-вікторина «Твоє здоров`я у твоїх руках»
- Урок-подорож: «Основні класи неорганічних сполук»
- Урок-дискусія: «Пластмаси – шкода чи користь?»
Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення біології, хімії та основ здоров`я; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/0be81f0d-c132-4399-9aea-1e9d71866c9f.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/2ec995ee-20e5-44ee-90e6-e54477ff4d5a.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/3eeb8a16-8a70-45ff-8bd8-e395d655326a.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/5e83a3a4-e700-454d-a352-6a6dbe5f6809.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/8d6cf716-59b8-4709-8fad-a33434474c83.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/8e25706c-4851-4b6c-beda-1f74ae7d3131.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/9e1764c4-6d77-4a32-9395-d909b70eef98.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/20f8d4e7-a9b1-4b48-b9aa-d01a88a31f2a.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/448fcf03-e1c8-4f8f-b4ed-5bcd10ad5dd8.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/765cb8e6-4759-45fa-99d0-56fcc0ed8cd5.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/978d9033-a47f-4055-8606-fef377f28b04.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/5226f3af-8c33-4cef-b38a-32a7dc6c6a62.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/33198eb4-604c-475f-9225-fcde5f699ae9.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/64350a56-4f11-4267-a5dc-186b8fe00924.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/a0ad1004-b05f-487d-90cd-7b3ef989fd60.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/a6a72577-4c62-4184-88c3-71264c9a5260.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/ab0cee5a-c6d3-4524-87b7-176d82c748fd.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/b6ca177e-cf90-42a1-9e78-0031dad97e56.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/b7a6ec02-9c6f-4309-9159-37df7269ffd3.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/c1f6606d-b2f6-48ea-8c0b-e7157df3bcc9.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/c7d788f1-6fdf-4a7a-a83d-2b23c3dc4a04.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/ef7f05d8-ea52-4af6-9321-a5b000942bc8.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/04/fef6a93a-7eda-4e6e-a4c6-d5c801ac9ee7.jpg)