Прощання з Букварем

24-25 квітня 2024 р. у спеціалізованій школі 196 відбулося свято першокласників “Прощання з Букварем”. Учні та класні керівники 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г класів підготували гарні виступи і номери для своїх батьків і однолітків. Минуло так мало часу з початку навчання в школі, а наші першачкі навчилися гарно читати, писати, рахувати.

Букварику прощавай! Дякуємо тобі за нашу чарівну дорогу в світ знань!