16 травня 2024 р. спеціалізована школа 196 відзначила Міжнародний день вишиванки. Класоводи молодших класів провели своїх учнів в загадковий світ Української вишиванки, розказали їм про сенс, таємниці та традиції вишитих сорочок. Більшість учнів молодшої, середньої, старшої школи прийшли цього дня вбрані в наш улюблений український костюм. Діти на перервах провели веселі флешмоби, фотографувалися, танцювати один з одним та виконали багато українських пісень.
Наша шкільна родина сьогодні з радістю відчула себе Єдиною Україною!
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5346288214350092503_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903842_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903888_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903858_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903857_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903856_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903852_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5346288214350092495_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5346288214350092441_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903839_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5343683428354220708_y.jpg)
![](https://www.196school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345935228167903846_y.jpg)